GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

HaberTurk E-gazete aboneliği sırasında alınan kişisel bilgileriniz (adınız, soyadınız, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece HaberTurk E-Gazete servisinden fayda sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ve gizliliğinizin korunması birinci önceliğimizdir.

Abone olurken verdiğiniz kişisel bilgiler ve satın alma sürecinde verdiğiniz mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) tümüne sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

HaberTurk E-Gazete aboneliğiniz satın aldığınız abonelik süresi bitiminde sona erecektir. Aboneliğinizi istediğiniz zaman 0 212 313 65 71 no'lu telefonu arayarak, egazete@haberturk.com adresine e-posta atarak veya yazılı olarak bize bildirerek iptal ettirebilirsiniz.

HaberTürk Gazetecilik A.Ş.